Skip links

Rekrutacja e-Commerce Project Mngr / Account Mngr.

Szukamy mistrza organizacji do prowadzenia ciekawych projektów e-commerce’owych dla naszych klientów oraz dla nas samych 🙂 Twoją główną rolą będzie bycie łącznikiem między klientem, zewnętrznymi podwykonawcami (agencjami UX/UI oraz software house’ami), a naszym zespołem. Będziesz odpowiadać za to, aby rzeczy się działy tj. aby projekt został zrealizowany od A do Z, zgodnie z przygotowaną przez nas strategią e-commerce oraz wszystkimi wytycznymi. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za obsługę naszych bieżących działań sprzedażowych w ramach wpadających leadów.

Do naszych klientów i przygotowywanych dla nich projektów podchodzimy holistycznie, dlatego też chcielibyśmy współpracować z otwartymi umysłami, które chcą i potrafią dogadać się z każdym. Przy okazji obiecujemy sporą dawkę wiedzy. Na start oferujemy 5000-6500 PLN netto, w zależności od Twojego doświadczenia.

Czym się będziesz zajmować?

 • Planowanie i koordynowanie projektów wdrożeniowych e-commerce, w tym:
  • współtworzenie specyfikacji technicznych i briefów,
  • koordynację przetargów dla klientów – zbieranie wycen od podwykonawców (projektowo-wdrożeniowych),
  • koordynowanie kwestii formalnych dotyczących współpracy z klientem lub partnerem,
  • bardzo bliska współpraca z podwykonawcami i partnerami projektowymi: agencją UX/UI oraz software housem,
  • tworzenie planu projektu oraz jego harmonogramu i pilnowanie go,
  • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu, przypisywanie zadań i odpowiedzialności,
  • transparentne i pozytywne komunikowanie się z wszystkimi uczestnikami projektu,
  • weryfikowanie prac oraz rekomendowanie zmian i poprawek w projekcie. Sprawdzanie zgodności projektu ze strategią,
  • monitorowanie budżetów projektowych, raportowanie i prezentowanie postępów projektu, przygotowywanie i dostarczanie sprawozdań.
 • Planowanie i koordynowanie projektów wewnętrznych organizacji.
 • Planowanie i koordynowanie tworzenia strategii e-commerce dla klientów.
 • Uczestniczenie w projektach doradczych dla klientów.
 • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
 • Obsługa działań działań new business:
  • koordynacja obsługi zapytań ofertowych (leadów) – pierwszy kontakt z klientem, współtworzenie wycen, pilnowanie kwestii formalnych,
  • wspieranie działań sprzedażowych agencji,
  • identyfikowanie potencjału sprzedażowego u obecnych klientów.

To oferta dla Ciebie, jeżeli:

 • masz minimum roczne praktyczne doświadczenie w branży e-commerce na podobnym stanowisku związanym z koordynowaniem zespołu projektowego i/lub deweloperskiego,
 • masz doświadczenie z takimi platformami jak prestashop, woo-commerce, magento,
 • masz podstawową wiedzę z zakresu UX/UI: mile widziane poczucie estetyki z roku 2022, a nie 2010 ;),
 • umiesz zarządzać zadaniami oraz współdziałać z zespołem projektowym,
 • jesteś dobrze zorganizowana_y, dokładna_y, słowna_y i można na Ciebie liczyć,
 • jesteś otwarty_a na nowe rozwiązania i umiesz spojrzeć całościowo na projekt,
 • chcesz i umiesz się porozumieć z każdą osobą, z którą współpracujesz: lubimy tworzyć dobry klimat zarówno z klientami, podwykonawcami, jak i wewnątrz naszej agencji,
 • jesteś samodzielny_a i otwarty_a na pomysły,
 • interesujesz się obszarami e-commerce i e-marketingu oraz chcesz się w nich rozwijać.

Oferujemy:

 • pracę w miejscu, w którym czujesz się dobrze. Jesteśmy pozytywnym i ambitnym zespołem, który pomaga sobie nawzajem, dzieli się wiedzą i podchodzi do wyzwań w motywujący sposób.
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
 • możliwość szybkiego rozwoju: prawdziwą, nie na papierze!
 • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
 • elastyczne warunki pracy.

Kilka słów o Estruktorach:

Jesteśmy dynamicznie (serio) rozwijającą się agencją e-commerce, w której robimy fajne projekty, przynoszące realne rezultaty: a wszystko to w szczerej, pełnej szacunku atmosferze pracy. Do naszych klientów podchodzimy strategicznie, rozumiejąc istotność każdego działu e-marketingu: wszystko po to, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój biznes.

Lubimy transparentność i komunikację no-bullshit: nie boimy się chwalić siebie nawzajem za osiągnięcia na firmowym forum publicznym – to znaczy Slacku 😉 Ale też wprost rozmawiamy o ewentualnych trudnościach, czy rzeczach do poprawy. Cenimy sobie otwarte umysły, pozytywne podejście do rozwiązywania problemów i różnorodność.

Mamy biuro na warszawskim Muranowie. Pracujemy w trybie hybrydowym, zazwyczaj są to 4 dni w biurze i wybrany dzień w tygodniu zdalnie (choć jeśli wymaga tego sytuacja pandemiczna przechodzimy wtedy okresowo na pracę zdalną). Współfinansujemy też benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie.

U nas masz prawdziwą możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki, którą chcesz iść. Lubimy angażować się w projekty wewnętrzne i dzielić się wiedzą: tak, abyśmy wszyscy mogli być coraz lepsi w tym, co robimy 🙂

Aplikuj!

Wysyłając do nas maila z CV o tytule PM + Twoje imię i nazwisko na adres rekrutacja@estru.pl.  

Wiktor Niedziałkowski
Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
Wiktor Niedziałkowski
2022-06-28
Wojciech Modrzejewski
Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
Wojciech Modrzejewski
2022-04-20
Paulina Kisiel
W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
Paulina Kisiel
2022-04-15
Kamil Wala
Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
Kamil Wala
2022-04-13
A Google User
Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
A Google User
2022-04-05
Dedicante
Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
Dedicante
2022-03-21
Adam Kaczmarski
Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
Adam Kaczmarski
2022-03-08
Wojciech Tokarz
Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
Wojciech Tokarz
2022-02-08
Magda Kulesza
Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
Magda Kulesza
2022-02-02
Krzysztof Filipowicz
Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
Krzysztof Filipowicz
2022-01-18