Skip links

Rekrutacja Copywriter (Regular)

Do działu contentowego w Estruktorach poszukujemy od zaraz COPYWRITERA_KI na cały etat. Chcielibyśmy pracować z kimś, kto ma doświadczenie i lekkość w pisaniu na różne tematy oraz wpisze się w klimat naszej firmy 🙂

Oferujemy 4,300-5,200 PLN netto, w zależności od Twojego doświadczenia. 

Czym się będziesz zajmować?

Jak sama nazwa wskazuje, będziesz zajmować się copywritingiem, czyli pisaniem różnego rodzaju tekstów, głównie pod e-commerce – artykułów blogowych, newsletterów czy opisów produktowych. Będziesz współpracować ściśle z managerką działu oraz z innymi osobami z firmy, a także kontaktować się z klientami.

Działamy z ciekawymi markami z różnych branż (m.in. beauty, moda, well-being), dlatego jeśli się dobrze czujesz w tych tematach – aplikuj!

To oferta dla Ciebie, jeżeli:

 • umiesz zgrabnie i poprawnie pisać po polsku; odnajdujesz się zarówno w dłuższych, jak i bardzo krótkich formach,
 • umiesz czytać briefy ze zrozumieniem, przetwarzać informacje oraz przedstawiać je w spójnej i atrakcyjnej wizualnie formie,
 • jesteś dobrze zorganizowana_y, dokładna_y, słowna_y i można na Ciebie liczyć,
 • odróżniasz tone of voice Odkrywcy i Bohatera oraz potrafisz napisać tekst, w którym widać różnice między nimi,
 • masz doświadczenie w różnych formach tekstowych i możesz się pochwalić przykładowymi tekstami,
 • jesteś kreatywna_y i pomysłowa_y,
 • potrafisz planować działania zgodnie z celami biznesowymi klienta,
 • jesteś kontaktowa_y i bez strachu odzywasz się do klienta,
 • chcesz rozwijać swój warsztat

Mile widziane:

 • zainteresowanie modą i designem,
 • znajomość zasad pisania pod SEO,
 • doświadczenie w pracy agencyjnej.

Oferujemy:

 • pracę w miejscu, w którym czujesz się dobrze. Jesteśmy pozytywnym i ambitnym zespołem, który pomaga sobie nawzajem, dzieli się wiedzą i podchodzi do wyzwań w motywujący sposób.
 • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
 • możliwość szybkiego rozwoju: prawdziwą, nie na papierze!
 • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
 • elastyczne warunki pracy. 

Kilka słów o Estruktorach:

Jesteśmy dynamicznie (serio) rozwijającą się agencją e-commerce, w której robimy fajne projekty, przynoszące realne rezultaty: a wszystko to w szczerej, pełnej szacunku atmosferze pracy. Do naszych klientów podchodzimy strategicznie, rozumiejąc istotność każdego działu e-marketingu: wszystko po to, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój biznes. 

Lubimy transparentność i komunikację no-bullshit: nie boimy się chwalić siebie nawzajem za osiągnięcia na firmowym forum publicznym – to znaczy Slacku 😉 Ale też wprost rozmawiamy o ewentualnych trudnościach, czy rzeczach do poprawy. Cenimy sobie otwarte umysły, pozytywne podejście do rozwiązywania problemów i różnorodność.

Mamy biuro na warszawskim Muranowie, a w wybrany dzień w tygodniu pracujemy zdalnie. Współfinansujemy benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie.

U nas masz prawdziwą możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki, którą chcesz iść. Lubimy angażować się w projekty wewnętrzne i dzielić się wiedzą: tak, abyśmy wszyscy mogli być coraz lepsi w tym, co robimy 🙂

Aplikuj!

Możesz to zrobić wysyłając do nas maila o tytule „Copywriter + Twoje imię i nazwisko” na adres rekrutacja@estru.pl, lub skorzystaj z formularza poniżej. Pamiętaj, aby w załączniku umieścić swoje portfolio. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, pochwal się swoimi dotychczasowymi tekstami. CV jest mile widziane, ale nieobowiązkowe: wystarczy, że napiszesz po prostu kilka słów o sobie i wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich informacji do rekrutacji na to stanowisko.

Aplikuj!

Nie ma tu ogłoszenia, które pasowałoby do Twojego doświadczenia? Odezwij się do nas – napisz kilka słów i załącz swoje CV i/lub portfolio. Może znajdziesz u nas miejsce dla siebie?

  Wiktor Niedziałkowski
  Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
  Wiktor Niedziałkowski
  2022-06-28
  Wojciech Modrzejewski
  Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
  Wojciech Modrzejewski
  2022-04-20
  Paulina Kisiel
  W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
  Paulina Kisiel
  2022-04-15
  Kamil Wala
  Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
  Kamil Wala
  2022-04-13
  A Google User
  Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
  A Google User
  2022-04-05
  Dedicante
  Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
  Dedicante
  2022-03-21
  Adam Kaczmarski
  Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
  Adam Kaczmarski
  2022-03-08
  Wojciech Tokarz
  Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
  Wojciech Tokarz
  2022-02-08
  Magda Kulesza
  Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
  Magda Kulesza
  2022-02-02
  Krzysztof Filipowicz
  Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
  Krzysztof Filipowicz
  2022-01-18