Skip links

Marketing e-commerce, który rezonuje~

Chcesz, aby Twój e-marketing nareszcie stał się skuteczny, a e-commerce rósł? Wiemy, jak to zrobić. Projektujemy kompleksowe Customer Experience, które sprawia, że Twój klient klika, kupuje i wraca.

Zróbmy coś razem!
Nasza oferta
Nasi klienci uwielbiają z nami pracować

90+

Od 2015 wspieramy naszych klientów rozwijając ich biznesy na wszystkich płaszczyznach. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo – sprawdź, co oni sami o nas mówią.

Sprawdź opinie
Co to znaczy rezonuje?

Rezonuje znaczy rośnie

Marka, która rezonuje z Twoim odbiorcą, to taka, która go angażuje na każdym etapie, z którą się utożsamia i po prostu do niego trafia. Jest do niej przywiązany i staje się nie tylko wiernym klientem, ale też lojalnym ambasadorem marki. Wtedy Twój e-biznes rośnie, bo wierna społeczność przekłada się na:

więcej konwersji a tym samym sprzedaży,

regularne i większe zakupy,

oraz częstsze polecenia innym klientom.

Jak w nieco ponad rok zbudowaliśmy pozycję lidera branży.

Zobacz case study

Kompleksowe wdrożenie i rozwój ecommerce – czyli jak zwiększyliśmy sprzedaż on-line o 615%.

Zobacz case study

Nasze usługi

Przychodząc do nas masz do dyspozycji pełen zakres usług, które przekładają się na kompleksowe Customer Experience.

Co nas wyróżnia?
Łączymy piękne z mądrym!

Inne firmy mają agencje reklamowe. Ty masz estru.

Customer Experience

Do e-commerce podchodzimy kompleksowo – projektujemy wyjątkowe doświadczenie zakupowe. Jest tak dobre, że nie sposób nie kliknąć, kupić, wrócić.

Marki, które rezonują

Budujemy marki, które angażują, zachwycają i ciekawią – tworzą społeczność lojalnych ambasadorów. Dla Twojego biznesu przekłada się to na częstsze i większe zakupy, a co za tym idzie – rozwój.

Sukces, który możesz zmierzyć

Działania opieramy na analizie i danych, a wszystko po to, aby dostarczyć Ci indywidualny przepis na bardziej opłacalny e-biznes, który przyniesie realne efekty i zwiększy Twój zysk.

Widzimy więcej
niż inni

Nasi eksperci nie zajmują się jedną dziedziną oderwaną od całości. Patrzymy na Twój biznes holistycznie – bo tylko taka perspektywa pozwala w pełni wykorzystać potencjał Twojej marki.

Wiemy, czego potrzebujesz

Tworzymy projekty, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim realizują Twoje cele. Opracowujemy kompleksowe strategie, optymalizujemy e-biznesy i wdrażamy najlepsze rozwiązania, które działają.

Jesteśmy w tym razem

Współpracując z nami zyskujesz grono zaangażowanych partnerów w biznesie, a nie kolejną agencję, która ma zamknąć z Tobą projekt. W pracę wkładamy całą naszą wiedzę, doświadczenie oraz dobre praktyki.

Odezwij się do nas i sprawdźmy, co możemy zrobić dla Twojego e-biznesu

+48 664 743 100

Już w trakcie rozmowy zastanowimy się, jak Ci pomóc.

estruktorzy ekipa
estruktorzy ekipa
Firma oparta na wiedzy

Znamy się
na e-commerce

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, którzy specjalizują się w różnych obszarach e-commerce i lubią to, co robią – dlatego pracując wspólnie tak dobrze się uzupełniamy. Ciągle się rozwijamy i dokształcamy na wielu płaszczyznach. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wykorzystujemy ją potem przy naszych projektach.

Dołącz do nas
Nasze realizacje

Zobacz, jak rozwinęliśmy
e-biznesy naszych klientów

Wszystko, co robimy – od audytu, przez strategię, aż po tworzenie contentu – ma jeden cel. Rozwinąć Twój e-biznes tak, by przynosił Ci większy zysk.

Co mówią o nas nasi klienci?

Nie znajdziesz tu zdjęć ze stocka i wymyślonych rekomendacji.

“Szukaliśmy podmiotu, który pomoże nam wyskalować biznes. Estruktorzy są żywą encyklopedią e-commerce. Pracując z nimi zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.”

Kamil i Artur
Kamil i Artur
Founderzy

“Estruktorzy od ostatnich dwóch lat są dla nas bardzo dużym wsparciem. Wspólnie udało nam wypracować dokładną i spójną strategie on-line dla naszej marki a także wdrożyć skutecznie platformę – La Mania. Bliska współpraca, wsparcie analityczne i obecność przy kluczowych decyzjach w zakresie e-commerce pozwoliły zrealizować strategiczne cele i znacząco się rozwinąć.”

Aleksander Przetakiewicz
Aleksander Przetakiewicz
CEO

“Zwróciliśmy się do Estruktorów w potrzebie, jako działający trochę po omacku startup. Pomogli nam i pokazali gdzie popełniamy błędy i co można zrobić aby wirtualny świat był bardziej przystępny. THEMUBA z chęcią będzie korzystała z ich pomocy. Mamy nadzieje ze dzięki temu sztuka online dotrze do szerokiej widowni. Zwłaszcza w tych trudnych czasach.”

Borys Szyc
Borys Szyc
Założyciel serwisu

“Estruktorzy jako zewnętrzni doradcy pomagali nam w podejmowaniu kluczowych decyzji, ważnych dla bieżącego funkcjonowania sklepu dukapolska.com”

Karolina Małaczek
Karolina Małaczek
Dyrektor marketingu/e-commerce

“Od początku do końca tworzenia sklepu pełen profesjonalizm. Zadziwiająco szerokie kompetencje. Świetna atmosfera współpracy.”

Katarzyna Młynarczyk
Katarzyna Młynarczyk
Właścicielka

“Chcemy podziękować świetnemu zespołowi Estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy Estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju Balaganu. Good to have You!”

Magda Kulesza
Magda Kulesza
Business Development

jesteśmy partnerem premium
najbardziej zaawansowanego systemu

Customer Engagement
& Marketing Automation

Odwiedź nas na Instagramie @estru_Wiktor Niedziałkowski
Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
Wiktor Niedziałkowski
2022-06-28
Wojciech Modrzejewski
Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
Wojciech Modrzejewski
2022-04-20
Paulina Kisiel
W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
Paulina Kisiel
2022-04-15
Kamil Wala
Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
Kamil Wala
2022-04-13
A Google User
Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
A Google User
2022-04-05
Dedicante
Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
Dedicante
2022-03-21
Adam Kaczmarski
Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
Adam Kaczmarski
2022-03-08
Wojciech Tokarz
Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
Wojciech Tokarz
2022-02-08
Magda Kulesza
Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
Magda Kulesza
2022-02-02
Krzysztof Filipowicz
Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
Krzysztof Filipowicz
2022-01-18