Skip links

Sprawdź, czy Twój e-commerce
jest skuteczny.

Skorzystaj z naszego audytu e-commerce.
Nasz multidyscyplinarny team prześwietli Twój e-biznes i przedstawi Ci rekomendacje – wszystko po to, abyś mógł podejmować trafne decyzje, które przyniosą Ci realne korzyści.

Skorzystaj z audytu

Skorzystaj z kompleksowego audytu e-commerce, tak jak to zrobili m.in:

 

Kompleksowy audyt e-commerce

Nasi klienci przychodzą do nas z różnymi wyzwaniami

Zanim poznamy pełny obraz sytuacji i będziemy w stanie Ci pomóc, wsłuchujemy się w potrzeby Twojego biznesu

Jak podeszliśmy do tych wyzwań?

Nie musisz słuchać nas, zobacz co mówią nasi klienci:

„Chcemy podziękować świetnemu zespołowi Estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy Estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju Balaganu. Good to have You!”

Magda Kulesza
Magda Kulesza
Business Development

“Estruktorzy jako zewnętrzni doradcy pomagali nam w podejmowaniu kluczowych decyzji, ważnych dla bieżącego funkcjonowania sklepu dukapolska.com”

Karolina Małaczek
Karolina Małaczek
Dyrektor marketingu/e-commerce

Od początku do końca tworzenia sklepu pełen profesjonalizm. Zadziwiająco szerokie kompetencje i świetna atmosfera współpracy. A wszystko zaczęło się od audytu i strategii.

Katarzyna Młynarczyk
Katarzyna Młynarczyk
Właścicielka

“Szukaliśmy podmiotu, który pomoże nam wyskalować biznes. Estruktorzy są żywą encyklopedią e-commerce. Pracując z nimi zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.”

Kamil i Artur
Kamil i Artur
Founderzy

“Zwróciliśmy się do Estruktorów w potrzebie, jako działający trochę po omacku startup. Pomogli nam i pokazali gdzie popełniamy błędy i co można zrobić aby wirtualny świat był bardziej przystępny. THEMUBA z chęcią będzie korzystała z ich pomocy. Mamy nadzieje ze dzięki temu sztuka online dotrze do szerokiej widowni. Zwłaszcza w tych trudnych czasach.”

Borys Szyc
Borys Szyc
Właściciel

“Estruktorzy od ostatnich dwóch lat są dla nas bardzo dużym wsparciem. Wspólnie udało nam przeanalizować nasz e-commerce a następnie wypracować dokładną i spójną strategie on-line potrzebnej do wdrożenia nowej platformy – La Manii. Bliska współpraca, wsparcie analityczne i obecność przy kluczowych decyzjach w zakresie e-commerce pozwoliły zrealizować nasze strategiczne cele.

Aleksander Przetakiewicz
Aleksander Przetakiewicz
CEO

Nasze rozwiązanie analityczne

Co znajdziesz
w audycie
e-commerce?

Kilkadziesiąt stron pełnych konkretnych informacji dotyczących Twojego sklepu, przygotowanych przez zespół ekspertów.

Kompleksowo przeanalizujemy Twój e-commerce. Wszystko po to, abyś mógł podejmować trafne decyzje, które przyniosą Ci realne korzyści.

Skontaktuj się i zamów audyt

Na tym etapie możesz
mieć kilka pytań.

Spróbujemy na nie odpowiedzieć. A jeżeli chcesz się nas zapytać o inne kwestie…

Napisz do nas - czesc@estru.pl

Audyt wymaga od nas dokładnego przeanalizowania Twojego e-biznesu, zarówno pod kątem ilościowym jak i jakościowym. Całość trwa przeważnie 2-3 tygodnie.

Zaczynamy od listy pytań i przekazania przez Was dostępów do wybranych narzędzi analitycznych. Następnie zespół rozpoczyna prace nad audytem i umawiamy się na spotkanie omawiające skończone prace.

Każdy biznes jest wyjątkowy i ma inne potrzeby. Audyt wyceniamy indywidualnie na podstawie potrzeb klienta i zakresu naszych prac. Zachęcamy do wypełniania specjalnego formularza, który pozwala przybliżyć nam sylwetkę biznesu. Po otrzymaniu zgłoszenia umówimy się z Tobą na darmową konsultację i przedstawimy ofertę. 

Podstawą naszej pracy jest obiektywizm: potrafimy analizować pracę klientów i wszystkich agencji współpracujących, a nasze rekomendacje opieramy na danych. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na konkretne kanały sprzedaży, ale też całościowo na biznes i jego możliwości. Nie owijamy w bawełnę: nasze rekomendacje są konkretne i ich celem jest realnie zwiększać sprzedaż.

Skorzystaj z audytu e-commerce
i zacznijmy pracę nad Twoim biznesem

Aby lepiej zrozumieć to, czego potrzebujesz, prosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza. Na tej podstawie szybciej i dokładniej przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

  • 1

   Podstawowe dane

  • 2

   Charakterystyka e-biznesu

  • 3

   Mocne strony i problemy

  1/3

  Podstawowe dane  0%

  50%
  100%

  Wycena do kilku dni

  Darmowa konsultacja

  Czas realizacji: 4 tygodnie

  Wiktor Niedziałkowski
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
  Wiktor Niedziałkowski
  2022-06-28
  Wojciech Modrzejewski
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
  Wojciech Modrzejewski
  2022-04-20
  Paulina Kisiel
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
  Paulina Kisiel
  2022-04-15
  Kamil Wala
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
  Kamil Wala
  2022-04-13
  A Google User
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
  A Google User
  2022-04-05
  Dedicante
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
  Dedicante
  2022-03-21
  Adam Kaczmarski
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
  Adam Kaczmarski
  2022-03-08
  Wojciech Tokarz
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
  Wojciech Tokarz
  2022-02-08
  Magda Kulesza
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
  Magda Kulesza
  2022-02-02
  Krzysztof Filipowicz
  Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
  Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
  Krzysztof Filipowicz
  2022-01-18