Skip links

Sprawdź, czy Twój e-commerce
jest skuteczny.

Skorzystaj z naszego audytu e-commerce.
Nasz multidyscyplinarny team prześwietli Twój e-biznes i przedstawi Ci rekomendacje – wszystko po to, abyś mógł podejmować trafne decyzje, które przyniosą Ci realne korzyści.

Skorzystaj z audytu

Skorzystaj z kompleksowego audytu e-commerce, tak jak to zrobili m.in:

 

Kompleksowy audyt e-commerce

Nasi klienci przychodzą do nas z różnymi wyzwaniami

Zanim poznamy pełny obraz sytuacji i będziemy w stanie Ci pomóc, wsłuchujemy się w potrzeby Twojego biznesu

Jak podeszliśmy do tych wyzwań?

Nie musisz słuchać nas, zobacz co mówią nasi klienci:

„Chcemy podziękować świetnemu zespołowi Estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy Estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju Balaganu. Good to have You!”

Magda Kulesza
Magda Kulesza
Business Development

“Estruktorzy jako zewnętrzni doradcy pomagali nam w podejmowaniu kluczowych decyzji, ważnych dla bieżącego funkcjonowania sklepu dukapolska.com”

Karolina Małaczek
Karolina Małaczek
Dyrektor marketingu/e-commerce

Od początku do końca tworzenia sklepu pełen profesjonalizm. Zadziwiająco szerokie kompetencje i świetna atmosfera współpracy. A wszystko zaczęło się od audytu i strategii.

Katarzyna Młynarczyk
Katarzyna Młynarczyk
Właścicielka

“Szukaliśmy podmiotu, który pomoże nam wyskalować biznes. Estruktorzy są żywą encyklopedią e-commerce. Pracując z nimi zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.”

Kamil i Artur
Kamil i Artur
Founderzy

“Zwróciliśmy się do Estruktorów w potrzebie, jako działający trochę po omacku startup. Pomogli nam i pokazali gdzie popełniamy błędy i co można zrobić aby wirtualny świat był bardziej przystępny. THEMUBA z chęcią będzie korzystała z ich pomocy. Mamy nadzieje ze dzięki temu sztuka online dotrze do szerokiej widowni. Zwłaszcza w tych trudnych czasach.”

Borys Szyc
Borys Szyc
Właściciel

“Estruktorzy od ostatnich dwóch lat są dla nas bardzo dużym wsparciem. Wspólnie udało nam przeanalizować nasz e-commerce a następnie wypracować dokładną i spójną strategie on-line potrzebnej do wdrożenia nowej platformy – La Manii. Bliska współpraca, wsparcie analityczne i obecność przy kluczowych decyzjach w zakresie e-commerce pozwoliły zrealizować nasze strategiczne cele.

Aleksander Przetakiewicz
Aleksander Przetakiewicz
CEO

Nasze rozwiązanie analityczne

Co znajdziesz
w audycie
e-commerce?

Kilkadziesiąt stron pełnych konkretnych informacji dotyczących Twojego sklepu, przygotowanych przez zespół ekspertów.

Kompleksowo przeanalizujemy Twój e-commerce. Wszystko po to, abyś mógł podejmować trafne decyzje, które przyniosą Ci realne korzyści.

Skontaktuj się i zamów audyt

Na tym etapie możesz
mieć kilka pytań.

Spróbujemy na nie odpowiedzieć. A jeżeli chcesz się nas zapytać o inne kwestie…

Napisz do nas - czesc@estru.pl

Audyt wymaga od nas dokładnego przeanalizowania Twojego e-biznesu, zarówno pod kątem ilościowym jak i jakościowym. Całość trwa przeważnie 2-3 tygodnie.

Zaczynamy od listy pytań i przekazania przez Was dostępów do wybranych narzędzi analitycznych. Następnie zespół rozpoczyna prace nad audytem i umawiamy się na spotkanie omawiające skończone prace.

Każdy biznes jest wyjątkowy i ma inne potrzeby. Audyt wyceniamy indywidualnie na podstawie potrzeb klienta i zakresu naszych prac. Zachęcamy do wypełniania specjalnego formularza, który pozwala przybliżyć nam sylwetkę biznesu. Po otrzymaniu zgłoszenia umówimy się z Tobą na darmową konsultację i przedstawimy ofertę. 

Podstawą naszej pracy jest obiektywizm: potrafimy analizować pracę klientów i wszystkich agencji współpracujących, a nasze rekomendacje opieramy na danych. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na konkretne kanały sprzedaży, ale też całościowo na biznes i jego możliwości. Nie owijamy w bawełnę: nasze rekomendacje są konkretne i ich celem jest realnie zwiększać sprzedaż.

Skorzystaj z audytu e-commerce
i zacznijmy pracę nad Twoim biznesem

Aby lepiej zrozumieć to, czego potrzebujesz, prosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza. Na tej podstawie szybciej i dokładniej przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

  • 1

   Podstawowe dane

  • 2

   Charakterystyka e-biznesu

  • 3

   Mocne strony i problemy

  1/3

  Podstawowe dane  0%

  50%
  100%

  Wycena do kilku dni

  Darmowa konsultacja

  Czas realizacji: 4 tygodnie

  Wiktor Niedziałkowski
  Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
  Wiktor Niedziałkowski
  2022-06-28
  Wojciech Modrzejewski
  Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
  Wojciech Modrzejewski
  2022-04-20
  Paulina Kisiel
  W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
  Paulina Kisiel
  2022-04-15
  Kamil Wala
  Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
  Kamil Wala
  2022-04-13
  A Google User
  Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
  A Google User
  2022-04-05
  Dedicante
  Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
  Dedicante
  2022-03-21
  Adam Kaczmarski
  Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
  Adam Kaczmarski
  2022-03-08
  Wojciech Tokarz
  Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
  Wojciech Tokarz
  2022-02-08
  Magda Kulesza
  Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
  Magda Kulesza
  2022-02-02
  Krzysztof Filipowicz
  Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
  Krzysztof Filipowicz
  2022-01-18