Skip links

Napędzamy marki, które tworzą jutro

Od 2015 pomagamy ambitnym firmom wejść na wyższy level:

Łącznie ponad 100+ zadowolonych klientów

Jesteśmy członkami e-Izby

Wprowadzamy
nowe marki

KANASTE

CX, dzięki któremu zbudowaliśmy pozycję lidera w branży

i transformujemy
istniejące

LA MANIA

Kompleksowe wsparcie ecommerce – czyli jak zwiększyliśmy sprzedaż on-line o 615%

JAK TO ROBIMY?

Kształtujemy

Definiujemy wyzwania, pomagamy w opracowaniu celów, tworzymy kompletne strategie biznesowe i koncepcje – wszystko po to, by wydobyć unikalny charakter marki, odkryć jej potencjał i zaplanować konkretne działania strategiczne.

audyty e-commerce / CX

strategia

branding

Transformacja cyfrowa

doradztwo e-commerce

Uruchamiamy

Projektujemy dopracowane i pełne doświadczenie zakupowe dla odbiorców, tak, by Twój e-biznes zachwycał i rozkochiwał w sobie klientów na każdym punkcie styku z marką.

copywriting

Packaging

UX/UI

Art Direction

PRODUKCJA FOTO/VIDEO

visual content

Rozwijamy

Dzięki angażującym treściom opartym o analizę danych i odpowiednią metodologię dbamy o to, by Twoja marka zaszła jak najdalej, a klienci ją pokochali. Wszystko po to, by Twój e-biznes sprzedawał jak najwięcej.

newsletter marketing

automatyzacja marketingu

influencer marketing & UGC

Prowadzenie Social MedióW

Przyszłość Twojej marki zaczyna się teraz.

Odezwij się do nas i sprawdźmy, co możemy zrobić dla Twojego e-biznesu.

Co nas wyróżnia?
Łączymy piękne z mądrym!

Inne firmy mają agencje reklamowe. Ty masz estru.

Customer Experience

Do e-commerce podchodzimy kompleksowo – projektujemy wyjątkowe doświadczenie zakupowe. Jest tak dobre, że nie sposób nie kliknąć, kupić, wrócić.

Marki, które rezonują

Budujemy marki, które angażują, zachwycają i ciekawią – tworzą społeczność lojalnych ambasadorów. Dla Twojego biznesu przekłada się to na częstsze i większe zakupy, a co za tym idzie – rozwój.

Sukces, który możesz zmierzyć

Działania opieramy na analizie i danych, a wszystko po to, aby dostarczyć Ci indywidualny przepis na bardziej opłacalny e-biznes, który przyniesie realne efekty i zwiększy Twój zysk.

Widzimy więcej
niż inni

Nasi eksperci nie zajmują się jedną dziedziną oderwaną od całości. Patrzymy na Twój biznes holistycznie – bo tylko taka perspektywa pozwala w pełni wykorzystać potencjał Twojej marki.

Wiemy, czego potrzebujesz

Tworzymy projekty, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim realizują Twoje cele. Opracowujemy kompleksowe strategie, optymalizujemy e-biznesy i wdrażamy najlepsze rozwiązania, które działają.

Jesteśmy w tym razem

Współpracując z nami zyskujesz grono zaangażowanych partnerów w biznesie, a nie kolejną agencję, która ma zamknąć z Tobą projekt. W pracę wkładamy całą naszą wiedzę, doświadczenie oraz dobre praktyki.

NASZE PODEJŚCIE

Najlepsze talenty budują lepsze biznesy

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, którzy specjalizują się w różnych obszarach e-commerce i lubią 
to, co robią – dlatego pracując wspólnie tak dobrze się uzupełniamy. Ciągle się rozwijamy i dokształcamy na 
wielu płaszczyznach. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wykorzystujemy ją potem przy naszych projektach.

Dołącz do nas

POZNAJ CEO ESTRU

Michał Burda

CEO estru i wykładowca akademicki na Akademii Leona Koźminskiego, prowadzący zajęcia o markach, strategii biznesowej, komunikacji i sprzedaży w e-commerce.

Nasze realizacje

Zobacz, jak rozwinęliśmy
e-biznesy naszych klientów

Wszystko, co robimy – od audytu, przez strategię, aż po tworzenie contentu – ma jeden cel. Rozwinąć Twój e-biznes tak, by przynosił Ci większy zysk.

Co mówią o nas nasi klienci?

Nie znajdziesz tu zdjęć ze stocka i wymyślonych rekomendacji.

“Szukaliśmy podmiotu, który pomoże nam wyskalować biznes. Estruktorzy są żywą encyklopedią e-commerce. Pracując z nimi zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.”

Kamil i Artur
Kamil i Artur
Founderzy

“Estruktorzy od ostatnich dwóch lat są dla nas bardzo dużym wsparciem. Wspólnie udało nam wypracować dokładną i spójną strategie on-line dla naszej marki a także wdrożyć skutecznie platformę – La Mania. Bliska współpraca, wsparcie analityczne i obecność przy kluczowych decyzjach w zakresie e-commerce pozwoliły zrealizować strategiczne cele i znacząco się rozwinąć.”

Aleksander Przetakiewicz
Aleksander Przetakiewicz
CEO

“Zwróciliśmy się do Estruktorów w potrzebie, jako działający trochę po omacku startup. Pomogli nam i pokazali gdzie popełniamy błędy i co można zrobić aby wirtualny świat był bardziej przystępny. THEMUBA z chęcią będzie korzystała z ich pomocy. Mamy nadzieje ze dzięki temu sztuka online dotrze do szerokiej widowni. Zwłaszcza w tych trudnych czasach.”

Borys Szyc
Borys Szyc
Założyciel serwisu

“Estruktorzy jako zewnętrzni doradcy pomagali nam w podejmowaniu kluczowych decyzji, ważnych dla bieżącego funkcjonowania sklepu dukapolska.com”

Karolina Małaczek
Karolina Małaczek
Dyrektor marketingu/e-commerce

“Od początku do końca tworzenia sklepu pełen profesjonalizm. Zadziwiająco szerokie kompetencje. Świetna atmosfera współpracy.”

Katarzyna Młynarczyk
Katarzyna Młynarczyk
Właścicielka

“Chcemy podziękować świetnemu zespołowi Estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy Estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju Balaganu. Good to have You!”

Magda Kulesza
Magda Kulesza
Business Development

jesteśmy partnerem premium
najbardziej zaawansowanego systemu

Customer Engagement
& Marketing Automation

Odwiedź nas na Instagramie @estru_Wiktor Niedziałkowski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
Wiktor Niedziałkowski
2022-06-28
Wojciech Modrzejewski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
Wojciech Modrzejewski
2022-04-20
Paulina Kisiel
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
Paulina Kisiel
2022-04-15
Kamil Wala
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
Kamil Wala
2022-04-13
A Google User
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
A Google User
2022-04-05
Dedicante
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
Dedicante
2022-03-21
Adam Kaczmarski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
Adam Kaczmarski
2022-03-08
Wojciech Tokarz
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
Wojciech Tokarz
2022-02-08
Magda Kulesza
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
Magda Kulesza
2022-02-02
Krzysztof Filipowicz
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
Krzysztof Filipowicz
2022-01-18